NZA kultivačné brány

Vysoká kvalita a perfektná príprava pôdy spojená s extrémnym denným výkonom. Agresívny kultivátor s efektívnou konštrukciou určený pre predsejbovú prípravu. NZA je stroj schopný riešiť všetko v jednom prejazde. Ničí hrudy, výborne rovná povrch a pripravuje osivové lôžko pre siatie a následné klíčenie semien. Základom konštrukcie stroja NZA je dizajn, ktorý bol vyvinutý vo firme Väderstad už pred mnohými rokmi. Stroj zostal v portfóliu pre svoju schopnosť spracovať a pripraviť osivové lôžko v rôznych pôdnych podmienkach. K dispozícii je v pracovných záberoch od 5m do 10m, takže je vhodný pre všetky veľkosti fariem.

NZ Aggressive 600-1000
NZA je stroj na prípravu osivového lôžka, ktorý ponúka dokonalú prácu farmárom, ktorí požadujú najlepší stroj na trhu. Silné radličky Agrillo-Cobra sú osadené na stroji v piatich radoch s rozostupom 7.5 cm. Efekt spracovania je neobyčajný a kompletné spracovanie je väčšinou v jednom prejazde.

Rozšíriteľný záber
Model NZA 700 môže byť ľahko rozšírený na model 800 a model 900 na 1000 načapovaním bočných sekcií na krídelníka sekcie. Táto možnosť rozšírenia platí aj pre zadný šmyk a kyprič.

Technické údaje

bez_názvu

 

bez_názvu1