DISCO čelné

bez_názvu

 

DISCO 3050 FC

Žací stroj DISCO 3050 FC je ten správny stroj pre všetkých, ktorí hľadajú výkonný čelne nesený žací stroj so stláčacím zariadením – a tiež ako optimálny doplnok pre žacie stroje DISCO 8550 AS. Je vybavený rovnakou kinematikou ako žacie stroje PROFIL a v pomere cena-výkon je neporaziteľný bez zníženia kvality.
-Montáž rýchloupínacím zariadením
-Prenos hmotnosti stroja na traktor tuhými, nastaviteľnými ťažnými pružinami, malé opotrebenie plazov a lepšie vedenie stopy vo svahu a pri vyššej jazdnej rýchlosti.
-Symetricky usporiadaný rozvod pohonu pre bezpečnejší prenos výkonu.
-Výkonné podávacie bubny na oboch pravých a ľavých diskoch vyprázdňujú automaticky po kosení vonkajšie okraje a privádzajú pokosený rastlinný materiál k stláčaciemu zariadeniu

1324563435

DISCO 3100 F PROFIL

DISCO 3100 F PROFIL disponuje všetkými znakmi výkonu radu DISCO, ako je rýchla výmena nožov a SAFETYLINK, pritom môže byť jednoducho namontovaný, bez nutnosti prídavných ovládacích zariadení, a je tak vhodným doplnkom k strojom DISCO 9100 a 8400 CONTOUR. Tiež v kombinácii so vzadu neseným žacím strojom dosiahnete obdivuhodnej pracovnej šírky záberu.
-Montáž rýchloupínacím zariadením.
-Ochranný prvok pre pohodlné a bezpečné pripojenie žacieho stroja.
-Prenesenie hmotnosti stroja na prednú nápravu traktora tuhými nastaviteľnými ťažnými pružinami pre minimálnu spotrebu paliva a minimálne opotrebenie plazov v dôsledku zníženého trenia.

1324564944

DISCO 3100 FC PROFIL

Pre všetkých, ktorí chcú bez námahy spracovať veľké množstvo krmiva, alebo hľadajú vhodný doplnkový stroj k veľkoplošnému alebo vzadu nesenému kosiacemu stroju s stláčacímk zariadením, ponúka firma CLAAS DISCO 3100 FC PROFIL. Popri známych vlastností CLAAS DISCO 3100 F PROFIL je v CLAAS DISCO 3100 FC PROFIL vstavané osvedčené a robustné široké stláčacie zariadenie.
-Široké prevedenie prstového stláčacieho zariadenia cez celú dĺžku žacej lišty zaisťuje rovnomerné pomačkanie krmoviny.
-Zariadenie pre rozhodenie do široka a riadkovacie usmerňovacie plechy v štandardnej výbave stroja.
-Blokovacia klapka pre vysoké strnisko v ťažkých alebo kamenistých podmienkach.

1324625778

DISCO 3100FRC PROFIL

DISCO 3100 FRC PROFIL, skonštruovaný na základe stroja DISCO 3100 F PROFIL je vhodným doplnkom stroja DISCO 2650 RC alebo DISCO 3100 RC CONTOUR pre výhodnú kombináciu čelne neseného a vzadu neseného žacieho stroja. So svojím valcovým stláčacím zariadením s V-profilom gumových valcov pomačká krmivo bohaté na silty, ako je napríklad ďatelina, maximálne precízne, chráni jemné listy a zaisťuje tak výnos krmovín bohatých na živiny.

Špirálové usporiadanie:
-Stláčač s gumenými valcami s V-profilom pre stláčanie tvrdých stoniek a pre ochranu jemných lístkov so živinami.
-Jednoduchá technika pohonu. Iba spodný valec je poháňaný tromi kľukovými remeňmi. Vďaka veľkej šírke valca sa synchrónne bez zvláštneho pohonu otáča spodný valec istený pružinou proti cudzím telesám.
-Vzdialenosť valcov a tým intenzita stláčania môže byť prispôsobená aktuálnym podmienkam žatvy.
-Perfektný prechod materiálu vďaka optimálnej polohe valcov v blízkosti žacej lišty.
-Prednastaviteľný riadkovací usmerňovací plech pre čisto tvarovaný a dobre ohraničený riadok pokosu.

1324627224

Technické údaje

DISCO celne nesene_70 DISCO celne nesene_68 DISCO celne nesene_69