Carrier Drill

Jednoduchý systém
Pre menšie a stredné farmy môže Carrier Drill vykonávať všetky práce spojené so založením nového porastu, tzn. všetko spracovanie pôdy a siatie. Ihneď po zbere môže farmár vykonávať s Carrier Drill podmietku a následne predsejbovú prípravu, kedy disky krájajú a zapravujú slamu, ktorá sa rozkladá. Ďalej potom vytvára Carrier Drill osivové lôžko. Pokiaľ sa má stroj používať ako sejací, stačí len naplniť zásobník osiva a začať siať. Osivo je umiestnené do pásikov za každý disk a následne zahrnuté a utužené valcom.
Osvedčená obratnosť na všetkých typoch pôd
Stroj využíva preverené schopnosti strojov Väderstad Carrier spracovávať dokonale pôdu v požadovanej hĺbke a vytvárať podmienky pre osivové lôžko. Výsevné ústrojenstvo je taktiež dlhodobo preverené na strojoch Rapid.
Vytvorený pre výkon
Carrier Drill má veľkoryso navrhnutý zásobník s objemom 1100 litrov, čo umožňuje 4-6 ha siatia medzi plnením. Nesená verzia stroja je umiestnená blízko za traktorom, takže stroj nie je tak namáhaný. Ak je stroj vybavený gumovým valcom, môže byť doplnený o o ťažnú tyč a byť ťahaný.

Technické údaje

bez_názvu