AXION 850-810

Najvyššia miera komfortu, mimoriadna mnohostrannosť použitia, premyslené technológie a v neposlednom rade veľká hospodárnosť. To sú určujúce činitele, s ktorými je nutné počítať.

Pre všetky tieto oblasti stanovil CLAAS v minulosti už niekoľkokrát nové merítka a definoval nové pravidlá. Tak to má zostať aj v budúcnosti. Najlepším príkladom je AXION. Traktor s prekvapujúcimi výkonovými vlastnosťami. Na objednávku aj s CMATIC, novou variantou prevodovky s plynulým radením, ktorá presviedča úplne nadštandardným komfortom.

Špičkové typy traktorov AXION 810, 820, 840 a ​​AXION 850 sú vybavené inovovaným systémom CLAAS POWER MANAGEMENT. V závislosti na požadovanom ťažnom výkone, výkonu vývodového hriadeľa alebo odberu hydraulického výkonu je postupne uvoľnených až 30k výkonu motora. Kľúčové je práve uvoľnenie vyššieho výkonu pri ťažkých ťahových prácach, kedy sa dokonale využije výborný pomer výkonu motora (od 45 kg / kW) a okamžitej hmotnosti traktora na dosiahnutie vyššej výkonnosti pri súčasnom znížení spotreby paliva.